Osiągnięcia

27 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu – Moszczanicy odbył się etap powiatowy „Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego”. Impreza została zorganizowana przy współudziale wydziału ruchu drogowego żywieckiej policji, starostwa żywieckiego, WORD – u w Bielsku – Białej oraz Bielskiej Fundacji na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Klasyfikacja Turnieju:

• I miejsce Zespół Szkół Samochodowych;
  • II miejsce Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu -
  • Moszczanicy;
  • miejsce III – Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu;

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Mateusz Fijak z Zespołu Szkół Samochodowych w Żywcu.

Następnie 11 maja 2017 r . policjanci z Żywca, Bielska – Białej i Cieszyna przeprowadzili w Żywcu – Moszczanicy eliminacje okręgowe „Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego”. Z dumą informujemy, iż znowu zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół Samochodowych z Żywca.

Dokładna klasyfikacja przebiegała w następujący sposób:

• I miejsce – Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu
  • II miejsce – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie
  • III miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie
  • IV miejsce – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4 w Bielsku-Białej

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Sebastian Antonik z Zespołu Szkół Samochodowych w Żywcu.

Natomiast 20 maja 2017 r. w eliminacjach wojewódzkich „Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego” w Żarnowcu klasyfikacja przebiegała następująco:

1. Zespół Szkół Rolnicze centrum Kształcenia ustawicznego w Żarnowcu
  2. Zespół Szkół Samochodowych w Gliwicach
  3. Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu
  4. Zespół Szkół Samochodowo -Budowlanych w Częstochowie
  5. Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim

• Patryk Piwowarczyk

Sebastian Antonik – uczeń III klasy Technikum Samochodowego w Żywcu został indywidualnym zwycięzcą w eliminacjach wojewódzkich „Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego”, natomiast Mateusz Fijak ( również uczeń III klasy w/w szkoły) zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Historia Motoryzacji”.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana mgr Andrzeja Fijaka – nauczyciela Zespołu Szkół Samochodowych za sumienne i rzetelne przygotowanie młodzieży do turnieju.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.